ucbasaktarim.com: Gübre Serpme Makinaları

Üçkelleak Ekincilik, kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine oranlı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Amelî aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye kelleladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşılayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve kültür bölümünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca kültür bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile hareketli ve sinerjilü ölümlü deposuna mevla olan Üçkelleak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma eder sağlayıcı Üçkelleak Ekincilik; kalın Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Daima tekâmül ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem il içre hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin oranlı ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve dürüst bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir tomar semere ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimkâr bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimkâr meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden hissetmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da küşade bir hendek kazısına dökmek yürekin münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden hissetmek yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı kabil alanlara dökmek yürekin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir ilgilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğhizmettirilebilir ve birfena ağababaşmanla da makroletilebilir. Anne dahişenler genellikle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik hamallara için oldukça ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler yürekin yeğleme edilebilecek birfena üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması hizmetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği gün hayvanın sütü ve etinden verim aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri nazar boncuğu seferde alabilir ve daha yavuz beslenebilir. Ağızotu karmanın yapılması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha yavuz beslenmesine böylece daha bir tomar verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı zengin ve verimkâr bir tarımsal üretim yürekin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı yürekin önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yavuz durumlara gelmesi yürekin tarımsal dış satım noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak tüm çaldatmaışanlarımızın yardımsıyla baş başa
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte kaynak için: https://ucbasaktarim.com/