Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, ılımlı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi bölümünde bile eğitim almıştır. Amerikan beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal boyun projeleri alanlarında birbunca muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak işlev yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Direktörlüğü’nün yanında antrparantez eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda işlev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları içinde, şuurlu Kırayler toplumsal boyun projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, gençlerin eğitim ve tarım düzındaki ihtiyaçlarını alınlamaya yönelik çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde kuruluşlandırdığı şuurlu Kırayler hareketi ile Üniversite gençlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar umum bu kuruluşlanmanın içinde bulunarak, faydalı işlemlerde bulunmuşlardır. Kendisi antrparantez, Birleşmiş Milel kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş kocaıdır ve iş yazgıında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı kurum ve tesislarda başkanlık pozisyonlarında da aktif olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal boyun ve pediatri düzındaki çaldatmaışmalarını takat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal boyun projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, gençlerin eğitim ve tarım düzındaki ihtiyaçlarını alınlamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi gençlerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.